Əsas Səhifə Siyasət AVP Milli Məclisdə iştirak edəcək namizədlərinin siyahısını təqdim etdi

AVP Milli Məclisdə iştirak edəcək namizədlərinin siyahısını təqdim etdi

11 dəqiqə oxundu
0
0
567

SosialXəbər.az xəbər verir ki, 21.12.2019-cu ildə Ana Vətən Partiyası Mərkəzi Şuranın iclası keçirilmişdir.İclasda Ana Vətən Partiyasının dairələr üzrə Milli Məclisə namizədləri müəyyən edilmişdir.AVP bu seçkilərdə 62 dairə üzrə namizədlər irəli sürülmüşdür.

Namizədliyi Irəli Sürüləcək Dairə Soyadı, adı, atasının adı
8 Saylı Binəqədi Seçki Dairəsi İsmayılova Tünzalə Sədrəddin qızı
11 Saylı Qaradağ Seçki Dairəsi
Qurbanov Elnur Elçin oğlu
13 Saylı Xəzər-Pirallahı Seçki Dairəsi Əliyev Azər Umid oğlu
14 Saylı Xəzər Seçki Dairəsi Adilov Əjdər Adil oğlu
15 Saylı Yasamal I Seçki Dairəsi Mehdiyev İbrahim Əjdər oğlu
16 Saylı Yasamal II Seçki Dairəsi Abasov Nizami Ağayar oğlu
17 Saylı Ysamal III Seçki Dairəsi Əfəndiyev Fəxrəddin Şəmsəddin oğlu
18 Saylı Nərimanov-Nizami Seçki Dairəsi
Məmmədov Elşən Sahib oğlu
20 Saylı Nərimanov II Seçki Dairəsi Əmiraslanov Səddam Naməddin oğlu
23 Saylı Nəsimi Səbail Seçki Dairəsi Bayramov Ülvi Elxan oğlu
24 Saylı Nizami I Seçki Dairəsi
Məmmədova Vüsalə İsmayıl qızı
26 Saylı Sabunçu I Seçki Dairəsi Rəhimli İlkin Əlisəftər oğlu
27 Saylı Sabunçu II Seçki Dairəsi Həsənli Rəşid Zeynal oğlu
28 Saylı Sabunçu III Seçki Dairəsi Mirzəyev Valeh Əvəz oğlu
29 Saylı Səbail Seçki Dairəsi
Əhmədov Zaur Sabir oğlu
31 Saylı Suraxanı II Seçki Dairəsi Muradzadə Tariyel Sevindik oğlu
34 Saylı Xətai II Seçki Dairəsi
Hacıyeva Yeganə Tofiq qızı
35 Saylı Xətai III Seçki Dairəsi Şxəliyev Elşən Vəli oğlu
41 Saylı Sumqayıt I Seçki Dairəsi Yusifov Fikrət Hüseyn oğlu
42 Saylı Sumqayıt II Seçki Dairəsi
Allahyarova Sevinc Məlikhəsən qızı
43 Saylı Sumqayıt III Seçki Dairəsi
Kərimova Səbinə Aqil qızı
45 Saylı Abşeron Seçki Dairəsi
Əliyev Seymur Şirvan oğlu
46 Saylı Şirvan Seçki Dairəsi
Əsgərova Xədicə Yaqub qızı
47 Saylı Mingəçevir Seçki Dairəsi
Qənbərov Nayil Niyaz oğlu
50 Saylı Abşeron-Qobustan Seçki Dairəsi
Quliyev Kənan Mürşüd oğlu
51 Saylı Qusar Seçki Dairəsi
Zalov Şahin Fəxrəddin oğlu
54 Saylı Şabran-Siyəzən Seçki Dairəsi
Bəybalayev Elnur Əhməd oğlu
56 Saylı Xaçmaz Kənd Seçki Dairəsi
Əzizov Valeh Abuturaz oğlu
57 Saylı Kürdəmir Seçki Dairəsi
Kazımova Yadigar Təvəkgül qızı
59 Saylı Salyan Seçki Dairəsi
Zərbalyev Elmir Ədilağa oğlu
60 Saylı Salyan-Neftçala Seçki Dairəsi
Ağamalı Fəzail Rəhim oğlu
62 Saylı Saatlı Seçki Dairəsi
İsmayılov Rahib Əli oğlu
66 Saylı Biləsuvar Seçki Dairəsi
Hacızadə Yalçın Akif oğlu
67 Saylı Cəlilabad Şəhər Seçki Dairəsi
Əliyev Samir Cırax oğlu
69 Saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar Seçki Dairəsi
Rəhimova Aynurə Ramiz qızı
70 Saylı Masallı Şəhər Seçki Dairəsi
Şükürov Xaliq Heybət oğlu
71 Saylı Masallı Kənd Seçki Dairəsi
Əhmədov Azad Məhəddin oğlu
74 Saylı Lənkəran Kənd Seçki Dairəsi
Əliyev Fəyyaz Müzəffər oğlu
75 Saylı Lənkəran-Masallı Seçki Dairəsi Abbasova Leyla Ağaxan qızı
78 Saylı Lerik Seçki Dairəsi
İsmayılova Ülkər Akif qızı
81 Saylı Beyləqan Seçki Dairəsi
Fərmanova Sahilə Bəhrəm qızı
82 Saylı Ağcabədi Şəhər Seçki Dairəsi İsmayilov Anar Asif oğlu
85 Saylı Şamaxı Seçki Dairəsi
Fərəcov Zamin Şıxbaba oğlu
87 Saylı Ağsu-İsmayillı Seçki Dairəsi
Bəhərçinli Çinarə Həsən qızı
90 Saylı Ağdaş Seçki Dairəsi
İbrahimova Səadət İbrahim qızı
92 Saylı Zərdab-Ucar Seçki Dairəsi
Mütəllimova Jalə Mütəllim qızı
93 Saylı Bərdə Şəhər Seçki Dairəsi
İbişov İsfəndiyar Məhərrəm oğlu
94 Saylı Bərdə Kənd Seçki Dairəsi
İsmayılzadə Əsmər Qamil qızı
95 Saylı Tərtər Seçki Dairəsi
İmanova Mədinə Əli qızı
100 Saylı Şəmkir-Daşkəsən Seçki Dairəsi
Məmmədov Ehtiram Adil oğlu
102 Saylı Samux-Şəmkir Seçki Dairəsi
Miriyev Həsən Hüseyn oğlu
104 Saylı Gədəbəy-Tovuz Seçki Dairəsi
Məmmədova Güldəstə Akif qızı
106 Saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa Seçki
Dairəsi Nuriyev Mahmud Əjdər oğlu
107 Saylı Qazax Seçki Dairəsi
Abdulkərimov Arzuman Səid oğlu
108 Saylı Ağstafa Seçki Dairəsi
Şahməmmədov Vidadi Sabir oğlu
116 Saylı Qəbələ Seçki Dairəsi
Qazıyev Rəşad Hüseynqulu oğlu
118 Ağdam Şəhər Seçki Dairəsi
Hüseynov Afiq Fərman oğlu
119 Ağdam Kənd Seçki Dairəsi Elyasov Elşən Fəhrad oğlu
120 Saylı Cəbrayil-Qubadli Seçki Dairəsi
İsmayılov Pənah Əhməd oğlu
121 Saylı Laçin Seçki Dairəsi
Novruzov Eyvaz Fəyyaz oğlu
124 Saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı- Xocavənd Seçki Dairəsi Güləliyeva Rəsmiyyə Telman qızı
125 Saylı Zəngilan-Qubadlı Seçki Dairəsi Cəfərov Elman Qurbat oğlu

Daha çox oxşar yazı
Daha çox yükləyin: Səbinə Kərimova
Daha çox yükləyin Siyasət

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

Bunu da oxu

QHT məhkumlar arasında koronavirusla bağlı maarifləndirmə işləri aparır

“Sağlamlığa Xidmət” İctimai birliyi Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Qeyri…